Don Giovanni w Nieborowie - ZAPROSZENIE

Koncerty, Giovanni Nieborowie ZAPROSZENIE - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 22/08/2019 19:08
WRZ 07
Dziedziniec Pałacu w Nieborowie godz: 20:00

Po ubiegłorocznym sukcesie Fausta, Muzeum w Nieborowie i Arkadii zaprasza na kolejny spektakl operowy. Tym razem będzie to klasyka – “Don Giovanni” Wolfganga Amadeusza Mozarta. Spektakl odbędzie się 7 września na dziedzińcu pałacu w Nieborowie o godzinie 20.00.

Po bezapelacyjnym sukcesie Fausta w 2018 r., Muzeum w Nieborowie i Arkadii zaprasza na kolejny spektakl operowy. Tym razem będzie to klasyka - "Don Giovanni" Wolfganga Amadeusza Mozarta.

To opowieść o awanturniku i kobieciarzu - Don Juanie. Ta barwna postać stała się inspiracją nie tylko dla pisarzy (Molier), ale i dla kompozytorów. Już od  XVII stulecia włoskie teatry muzyczne chętnie wystawiały Don Giovanniego, prześcigając się w kolejnych interpretacjach historii słynnego hiszpańskiego podrywacza.

Temat ten zainspirował również Mozarta.

Do premiery opery doszło 29 października 1787 w Pradze, gdzie odniosła ona spektakularny triumf.

Z Łowicza do Nieborowa, w tym dniu, specjalnie na to wydarzenie, będzie zapewniony darmowy transport w obie strony.

Don Giovanni w Nieborowie - ZAPROSZENIE komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama