Dopingowali, ale do podium było daleko. Bródka 12. w Pjongczangu

Portal lowicz24.eu 13/02/2018 13:59
Martyna Czekalska

Zbigniew Bródka zajął dwunaste miejsce w olimpijskim wyścigu łyżwiarzy szybkich na 1500 metrów w Pjongczangu. Do zwycięzcy Holendra Kjelda Nuisa stracił ponad dwie sekundy.

Mistrz olimpijski sprzed czterech lat w Pjongczangu jechał w jedenastej parze z Amerykaninem Brianem Hansenem. Polak wygrał wyścig, a na mecie zameldował się z czasem 1:46,31. Taki rezultat dawał Bródce czwarte miejsce, co oznaczało koniec marzeń o podium.

Ostatecznie panczenista z Domaniewic uplasował się na dwunastym miejscu w gronie 35 łyżwiarzy. Pozostali polscy reprezentanci byli jeszcze dalej. Jan Szymański był szesnasty, a Konrad Niedźwiedzki dwudziesty.

Mistrzem olimpijskim został Kjeld Nuis, drugi był Patrick Roest (obaj Holandia), a brązowy medal wywalczył Kim Min Seok.

W komendzie powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łowiczu naszego panczenistę-strażaka dopingowali go m.in. komendanci Jacek Szeligowski i Arkadiusz Makowski, tata Andrzej, pierwszy trener Mieczysław Szymajda oraz koledzy.

 

Dopingowali, ale do podium było daleko. Bródka 12. w Pjongczangu komentarze opinie

 • Piotr - niezalogowany 2018-02-13 14:24:03

  Narazie nie jest źle. Odwrócić tabele jesteśmy na czele!:)

 • gość 2018-02-13 14:36:25

  Licho 12 miejsce myslałem ,że w dyszce będzie,

 • Gość - niezalogowany 2018-02-13 16:26:38

  Jednym słowem spoczął na laurach, ale co zaliczy jeżdżąc na zawody to jego...

 • Gość - niezalogowany 2018-02-13 18:48:18

  Wielkie Gratulacje
  Zbyszek jesteś Wielkim Mistrzem
  Dziękujemy za piękne chwile i emocje.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama