Dotacja na montaż kolektorów słonecznych. Trwa nabór uzupełniający dla mieszkańców Łowicza

Urząd Miejski, Dotacja montaż kolektorów słonecznych nabór uzupełniający mieszkańców Łowicza - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 29/07/2019 10:49
Martyna Czekalska

Tylko do 2 sierpnia prowadzony będzie przez Urząd Miejski w Łowiczu nabór uzupełniający dla osób zainteresowanych możliwością uzyskania dofinansowania do instalacji kolektorów słonecznych.

Miasto otrzymało dofinansowanie na realizację projektu pn. „Misja-Emisja. Ograniczenie ilości zanieczyszczeń trafiających do atmosfery z przydomowych kotłowni zlokalizowanych na terenie miasta Łowicza poprzez instalowanie instalacji solarnych do podgrzania ciepłej wody użytkowej”. Wartość projektu wynosi 760,3 tys. zł, a wkład z funduszy unijnych to 548,9 tys. zł.

Jak czytamy na stronie internetowej łowickiego ratusza, w ramach realizacji zadania planowana jest budowa instalacji odnawialnych źródeł energii w budynkach mieszkalnych na terenie miasta Łowicza.

Projekt zakłada zaprojektowanie i wykonanie przez wyłonionego w przetargu wykonawcę, instalacji solarnych z kolektorami płaskimi wspomagającymi podgrzewanie centralnej wody użytkowej wraz z systemami magazynowanie energii w 62 lokalizacjach (prywatnych budynkach mieszkalnych) dla 254 użytkowników.

Jeszcze tylko do 2 sierpnia prowadzony jest nabór uzupełniający dla osób zainteresowanych otrzymaniem dotacji na montaż kolektorów. Szczegółowe informacje można uzyskać osobiście w Urzędzie Miejskim w Łowiczu w pokoju numer 6 (parter) lub pod numerem telefonu 046 830 91 67 lub 046 830 91 63.

Deklaracja przystąpienia do inwestycji w załączniku.

Załączniki

Dotacja na montaż kolektorów słonecznych. Trwa nabór uzupełniający dla mieszkańców Łowicza komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama