Dożynki gminne w Polesiu (ZDJĘCIA, VIDEO)

Spotkania, Dożynki gminne Polesiu (ZDJĘCIA VIDEO) - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 01/09/2019 20:26
Martyna Czekalska

Mieszkańcy gminy Łyszkowice dziękowali dziś (1 września) za tegoroczne plony na dożynkach gminnych w Polesiu. Jedną z atrakcji niedzielnej imprezy był pokaz strongman z udziałem m.in. Konrada Karwata i Krzysztofa Radzikowskiego.

Uroczystości dożynkowe odbyły się na placu przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Polesiu. Mieszkańcy za ukończenie żniw i prac polowych dziękowali Bogu na mszy świętej polowej.

W programie gminnej zabawy znalazły się ponadto występy lokalnych wykonawców, obrzędy dożynkowe, koncert pieśni biesiadnych czy pokazy strongmanów z udziałem m.in. Konrada Karwata i Krzysztofa Radzikowskiego. W konkursach siłowych mogła zmierzyć się również publiczność.

Na placu dożynkowym można było zjeść regionalne potrawy oraz wypieki serwowane przez okoliczne koła gospodyń wiejskich. Na dzieci czekała dmuchana zjeżdżalnia.

Na godz. 20 zaplanowano początek zabawy tanecznej z zespołem Modar.

Dożynki gminne w Polesiu (ZDJĘCIA, VIDEO) komentarze opinie

  • Tomek - niezalogowany 2019-09-03 13:26:15

    Brawo dla organizatorów. Brawo Jacek "POLSKA". Pozdrawiam.

  • Agata Cz. 2019-09-05 14:55:49

    Naprawdę super! :)

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama