Dożynki w parafii Świętego Ducha w Łowiczu (ZDJĘCIA, VIDEO)

Portal lowicz24.eu 02/09/2018 19:30
Martyna Czekalska

Wierni z łowickiej parafii Świętego Ducha na dzisiejszej (2 września) mszy świętej o godzinie 12 dziękowali za tegoroczne plony.

W tym roku dożynkowy wieniec przygotowali mieszkańcy Dąbkowic Dolnych. Jego najważniejszym elementem był orzeł wykonany z kłosów zboża. W ten sposób parafianie nawiązali do obchodzonej w tym roku setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Uroczystej mszy świętej przewodniczył proboszcz ks. Władysław Moczarski. Starościną dożynek była Monika Rusek, a starostą Marcin Górczyński. Pozostałe wioski należące do parafii przygotowały stoły, które wypełniły się wypiekami oraz owocami.

Dożynki w parafii Świętego Ducha w Łowiczu (ZDJĘCIA, VIDEO) komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama