Drugie letnie wzmocnienie Pelikana. Patryk Pomianowski wraca na Starzyńskiego!

Piłka nożna, Drugie letnie wzmocnienie Pelikana Patryk Pomianowski wraca Starzyńskiego! - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 1
Portal lowicz24.eu 09/07/2019 16:30
Martyna Czekalska

Działacze KS Pelikan Łowicz sfinalizowali drugi letni transfer do łowickiego trzecioligowca. Nowym zawodnikiem „Ptaków” został Patryk Pomianowski, który przez ostatnie trzy sezony bronił barw Unii Skierniewice.

Dla 26-letniego środkowego pomocnika to powrót na stare śmieci. Popularny „Pomianek” jest wychowankiem łowickiego klubu, w którym występował do końca sezonu 2014/2015. Później trafił do czwartoligowej Mszczonowianki Mszczonów, a przez ostatnie trzy sezony bronił barw Unii Skierniewice, z którą przed rokiem wywalczył awans do III ligi.

- Bardzo trudny temat zakończony powodzeniem! Wychowanek klubu Patryk Pomianowski wraca do domu. Namawiałem Patryka bardzo długo, w końcu się udało – napisał na Twitterze Dawid Sut, członek zarządu KS Pelikan.

Drugie letnie wzmocnienie Pelikana. Patryk Pomianowski wraca na Starzyńskiego! komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-07-09 17:35:13

    I tak trzymać,jak najwięcej wychowanków i zawodników z najbliższej okolicy powinno grać,wtedy i kibice wrócą

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama