Drużyna II LO niepokonana w walce o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Łowiczu

Edukacja, Drużyna niepokonana walce puchar Komendanta Powiatowego Policji Łowiczu - zdjęcie, fotografia

Czwórka uczniów z II LO w Łowiczu drugi rok z rzędu zwyciężyła w „Konkursie dla uczniów szkół średnich powiatu łowickiego o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Łowiczu". Organizatorem była Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu oraz Starostwo Powiatowe w Łowiczu.

O puchar szefa KPP w Łowiczu, Grzegorza Radzikowskiego walczyły czteroosobowe, mieszane drużyny z I LO, II LO, Pijarskiego LO, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ZSP nr 2 oraz ministerialnej szkoły rolniczej ze Zduńskiej Dąbrowy.

Młodzież przystąpiła do dwóch sprawdzianów: pisemnego oraz sprawności fizycznej. Zwycięską okazała się drużyna z II Liceum Ogólnokształcącego w składzie: Julia Kazimierczak, Klaudia Stępniewska , Mateusz Sekuła, Krystian Jakiel. Bezkonkurencyjni w części sprawnościowej okazali się Klaudia Stępniewska oraz Krystian Jakiel, którzy indywidualnie osiągnęli najlepsze czasy spośród wszystkich zawodników.

Zwycięska drużyna 11 kwietnia będzie reprezentować powiat łowicki w wojewódzkim finale policyjnego konkursu w Łodzi.

Drużyna II LO niepokonana w walce o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Łowiczu komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 06:56:45

    Jaram się na maxa, oooooo ... czadowo ! Bede tam się uczyć

  • gość 2019-03-16 12:13:35

    Nie dla psa kiełbasa :)

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 16:28:19

    Dzięki za zachętę tym komentarzem , jednak dobrze mi ktoś mówił ...

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama