Drużyna z Łowicza na pudle po pierwszej rundzie Drużynowych Mistrzostw Łodzi w squasha

Inne, Drużyna Łowicza pudle pierwszej rundzie Drużynowych Mistrzostw Łodzi squasha - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
Portal lowicz24.eu 12/11/2019 13:59
Martyna Czekalska

Zespół AGAVOY Squash Łowicz plasuje się na trzecim miejscu po pierwszym turnieju Drużynowych Mistrzostw Łodzi w squasha, który został rozegrany w ubiegłą sobotę (9 listopada).

Do rozgrywek Drużynowych Mistrzostw Łodzi w squasha przystąpiło czternaście zespołów z całego województwa. Wśród nich ekipa AGAVOY Squash Łowicz w składzie Maciej Urbanek, Romuald Kłosiński, Michał Zyśk, Adrian Szwarocki i Łukasz Kałuża.

W ramach całego cyklu rozegranych zostanie sześć rund. W pierwszej rundzie łowicki zespół stoczył pięć meczów drużynowych, a każdy z nich składał się z czterech pojedynków indywidualnych. Zawodnicy z Łowicza w sumie rozegrali 20 spotkań.

Reprezentanci AGAVOY odnieśli dwa zwycięstwa (3:1 w setach z JYSK Squash Team Radomsko II i 4:0 z Vera Squash Team 2), a w trzech starciach musieli uznać wyższość rywali (0:4 z Premier Squash Team, 1:3 z Politechniką Łódź i 1:3 ze Squash Team Bełchatów).

Uzyskane wyniki pozwoliły zawodnikom z Łowicza uplasować się na trzecim miejscu w tabeli. Kolejna runda rozgrywek odbędzie się 14 grudnia.

Fot. Romuald Kłosiński

Drużyna z Łowicza na pudle po pierwszej rundzie Drużynowych Mistrzostw Łodzi w squasha komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama