Duże zainteresowanie targami pszczelarskimi w Łowiczu

Portal lowicz24.eu 15/04/2018 11:33
Martyna Czekalska

W Łowiczu trwają Ogólnopolskie Targi Pszczelarskie „Wiosna w pasiece”. W imprezie w łowickim parku Błonie uczestniczy kilkudziesięciu wystawców z całej Polski.

To już szósta edycja targów organizowanych przez Regionalne Koło Pszczelarzy w Łowiczu, które w tym roku świętuje swoje 80-lecie. Tym razem impreza odbywa się w łowickim parku Błonie.

Wystawców spotkamy w alejce prowadzącej na muszlę koncertową. Na stoiskach znajdziemy bogaty wybór sprzętu pszczelarskiego, a także wyroby z miodu. Pogoda sprzyja, dzięki czemu wydarzenie cieszy się sporym zainteresowaniem mieszkańców Łowicza i nie tylko.

Targi trwają od godziny 8. O godzinie 9:30 w restauracji Szkiełka rozpoczął się wykład inż. Czesława Korpysy „Matka pszczela jako alternatywa rodziny pszczelej”. Prelegent jest wieloletnim kierownikiem pasieki zarodowej w Kocierzowach.

Na godzinę 12 zaplanowano mszę świętą w łowickiej katedrze, której przewodniczył będzie biskup ordynariusz Andrzej Franciszek Dziuba. Po jej zakończeniu przewidywane są dalsze uroczystości związane z jubileuszem 80-lecia istnienia łowickiego koła pszczelarzy.

Imprezie patronuje portal lowicz24.eu.

Miejsce zdarzenia mapa Łowicz

Duże zainteresowanie targami pszczelarskimi w Łowiczu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama