Dwa dyrektorskie etaty do wzięcia

Edukacja, dyrektorskie etaty wzięcia - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 18/11/2016 13:50

Do 5 grudnia w kancelarii Starostwa Powiatowego w Łowiczu można składać aplikacje na dwa dyrektorskie stanowiska. Zarząd Powiatu Łowickiego zdecydował o rozpisaniu konkursu na dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Łowiczu.Obecnie ponadgimnazjalną „Czwórką” kieruje Ewa Bury, której Zarząd Powiatu Łowickiego obowiązki dyrektorskie powierzył z początkiem września. Funkcję tę pełnić będzie nie dłużej niż do końca czerwca 2017 roku. Bury zastąpiła na stanowisku Zofię Szalkiewicz, której z końcem sierpnia zakończyła się pięcioletnia kadencja. Mieszkanka Skierniewic łowickim zespołem szkół kierowała od 25 lat.

Zmiany w obsadzie dyrektorskiej czekają również I Liceum Ogólnokształcące. Tamtejsza dyrektor Elżbieta Skoneczna przechodzi na emeryturę. W sierpniu Zarząd Powiatu Łowickiego dogadał się z Elżbietą Skoneczną, aby kierowała placówką ostatni rok, powierzając jej obowiązki dyrektora. Łowiczanka funkcję dyrektora I LO pełniła 9 lat.

Zarządu Powiatu w dniu 15 listopada zdecydował o ogłoszeniu dwóch konkursów na dyrektorskie etaty. Osoby zainteresowane dokumenty aplikacyjne mogą składać w kancelarii Starostwa Powiatowego do 5 grudnia do godz. 16. Treść ogłoszeń dostępna jest w Biuletynie Informacji Publicznej ((konkurs na dyrektora I LO) (konkurs na dyrektora ZSP nr 4).

 

Dwa dyrektorskie etaty do wzięcia komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama