Dwa niebezpieczne zdarzenia na A2

Wypadki i kolizje, niebezpieczne zdarzenia - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 25/01/2019 14:24
Mirka Czubak

Dziś (25 stycznia) na 386 kilometrze autostrady A2, na wysokości miejscowości Łyszkowice w ciągu 15 minut doszło do dwóch zdarzeń drogowych.

O godzinie 5:00 funkcjonariusze łowickiej policji otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu z udziałem samochodu ciężarowego na autostradzie A2. Z informacji otrzymanych od rzecznik Urszuli Szymczak wynika, że 50-latek z województwa mazowieckiego, kierując Volvo z naczepą, nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, zjechał ze swojego pasa ruchu i uderzył w barierki energochłonne. 

Niespełna 15 minut później na przeciwległym pasie ruchu (w kierunku Poznania) doszło do identycznej sytuacji, tym razem z udziałem auta osobowego. 48-letni mieszkaniec Warszawy kierujący pojazdem marki hyundai zakończył swoją podróż na barierkach energochłonnych. Warunki na drodze nie sprzyjają nadmiernej prędkości.

Obaj mężczyźni byli trzeźwi, a policja ukarała ich mandatami.

Rzecznik łowickiej policji przypomina – Dozwolona prędkość nie zawsze jest prędkością bezpieczną. Szczególnie gdy na drodze panują trudne warunki .

Dwa niebezpieczne zdarzenia na A2 komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama