6°C lekkie zachmurzenie

Dwa wieczorne zdarzenia na A2

Wypadki i kolizje, wieczorne zdarzenia - zdjęcie, fotografia

Do dwóch zdarzeń drogowych doszło wczoraj, 9 marca na autostradzie A2 w kierunku Warszawy. Najpierw pasy autostrady zablokowała laweta, później kolizja trzech aut.

Przed godziną 19 na A2 na wysokości Czatolina (gm. Łyszkowice) od jadącego busa odczepiła się laweta, na której transportowane było auto osobowe. Laweta wywróciła się, blokując dwa pasy ruchu. Autem kierował 61-letni mieszkaniec Warszawy, nic mu się nie stało.

Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej oraz policja. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, postawieniu auta na kołach oraz wciągnięciu go na lawetę.

Kierowca busa został ukarany mandatem.

Niespełna dwie godziny później na terenie tej samej gminy – Łyszkowice, dokładnie w Kalenicach zderzyły się trzy auta – mercedes, renault oraz volkswagen. W chwili przybycia służb na miejsce pojazdy znajdowały się na pasie zieleni. W zderzeniu nikt nie został poszkodowany.

Na miejscu oprócz policji interweniowały trzy zastępy straży – dwa z JRG i jeden OSP. Działania strażaków polegały na uprzątnięciu płynów eksploatacyjnych oraz posprzątaniu elementów karoserii samochodów na jezdni.

Dwa wieczorne zdarzenia na A2 komentarze opinie

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.