Dwie oferty na zadanie na Przedmieściu, cztery na Starym Mieście

Inwestycje, oferty zadanie Przedmieściu cztery Starym Mieście - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 20/09/2017 09:12
Katarzyna Gajda

W Ratuszu otwarto oferty w dwóch przetargach na inwestycje w ramach budżetu obywatelskiego. O przebudowę nawierzchni przed blokiem 1b przy ulicy Czajki stara się dwóch oferentów. Z kolei o budowę oświetlenia w ul. Wegnera walczą cztery oferty.

Na obie inwestycje przeznaczone jest po 100 tys. zł, tyle ile na każde zadanie w ramach budżetu obywatelskiego.

O przebudowę nawierzchni przed blokiem 1b przy ul. Czajki stara się dwóch oferentów. Są to firma JKM Mirex ze Skierniewic, która za wykonane prace proponuje 151.542,77 zł, udzielając jednocześnie 60 miesięcznej gwarancji oraz WIG-KOST z Lenartowa. Druga z firm chce zrealizować inwestycje za 91.118,40 zł, udzielając takiej samej gwarancji.

Zadanie w dzielnicy Przedmieście polega na rozbiórce nawierzchni przed blokiem 1b oraz wykonanie jej z kostki brukowej. Nową nawierzchnię zyskałyby również wjazdy z głównej ulicy na osiedlowe drogi.

Jeszcze w tym roku oświetlenia doczekają się mieszkańcy ul. Wegnera. W przetargu wzięły udział cztery firmy. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma SP-INSTAL ze Zgierza proponując 74.109,34 zł. Najdroższy kosztorys należy do Technitel Polska S.A. z Łodzi, który wycenił swoją usługę na 121.770 zł. W przetargu wzięła udział również firma z Łowicza. Zakład Usług Technicznych IWTECH zaproponował 107.010 zł.

Każda z firm, która wzięła udział w postępowaniu udzieliła 60-miesięcznej gwarancji na wykonane prace.

Przypomnijmy, że inwestycja na Starym Mieście polega na zainstalowaniu 13 lamp wraz z całą infrastrukturą do tego niezbędną.

Grzegorz Pełka, naczelnik Inwestycji i Remontów w rozmowie z nami powiedział, że 6 lamp zamontowanych zostanie na ul. Wegnera, cztery na ul. Rotstada oraz trzy na Aptekarskiej. Są to ulice położone w bezpośrednim sąsiedztwie od siebie, tworzące jeden ciąg komunikacyjny.

- Trwa analizowanie ofert, szczególnie musimy przyjrzeć się najtańszej. Nie znamy tej firmy, poprosimy o uzupełnienie dokumentacji - przyznaje.

Przetargi zostaną rozstrzygnięte na początku przyszłego tygodnia. Najpewniej zwyciężą te najkorzystniejsze cenowo.

Dwie oferty na zadanie na Przedmieściu, cztery na Starym Mieście komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama