Dwóch młodych mieszkańców Łowicza odpowie za kradzieże sklepowe


Portal lowicz24.eu
Autor: Martyna Czekalska
12/09/2019

Kronika policyjna Łowicz
Kryminalni z Łowicza ustalili personalia dwóch młodych mężczyzn, którzy na przełomie sierpnia i września tego roku kradli w marketach. Wartość skradzionego mienia wyceniono na ok. 1,3 tys. złotych. 24-latkowi i jego dwa lata młodszemu koledze grozi kara do 5 lat więzienia.

W ustaleniu sprawców kradzieży pomogły m.in. zapisy monitoringu. Policjanci ujęli dwóch mieszkańców Łowicza w wieku 24 i 22 lat. Ich łupem padły przede wszystkim słodycze i kosmetyki.

- Z ustaleń stróżów prawa wynika, że starszy z podejrzanych 31 sierpnia działał sam i ukradł artykuły drogeryjne w markecie w centrum miasta – czytamy na stronie internetowej KPP w Łowiczu. 24-latek ukradł perfumy o wartości ok. 700 zł.

Na początku września obaj mężczyźni w ciągu kilku dni dokonali drobniejszych kradzieży w innym markecie. Z półek sklepowych zniknęło kilkadziesiąt sztuk słodyczy i kilkanaście opakowań kawy. Ich wartość szacowana jest na ponad 600 zł.

Nie był to pierwszy konflikt z prawem młodych mieszkańców Łowicza. Wcześniej byli już notowani za przestępstwa przeciwko mieniu.

Funkcjonariusze podczas przeszukania ich mieszkań zabezpieczyli skradzione artykuły drogeryjne.

Fot. KPP w Łowiczu

 
Dwóch młodych mieszkańców Łowicza odpowie za kradzieże sklepowe - komentarze opinie (1)

Gość
12/09/2019

Gang słodziaków
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w Kronika policyjna


TOP 5

Ogłoszenia

wróć

pełna wersja portalu