Dyskutowali o folklorze i łowickiej wycinance

Spotkania, Dyskutowali folklorze łowickiej wycinance - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 20/12/2016 08:58

Katarzyna Słoma z Centrum Kultury, Turystyki i Promocji Ziemi Łowickiej oraz wycinankarka Wiesława Wojda wzięły udział w programie Łodzią po Regionie emitowanym na antenie TVP3 Łódź i Radia Łódź.

 

 

Czym jest folklor? Czy powinniśmy się nim chwalić czy może jest to raczej sztuka kiczu? W końcu - czy to dobry pomysł na biznes i można na nim zarobić? Na te i inne pytania próbowali odpowiedzieć goście programu Łodzią po Regionie emitowanego na żywo w ostatni piątek (16 grudnia) na antenie TVP3 Łódź i Radia Łódź.

W łódzkim studiu zasiadły Katarzyna Słoma z Centrum Kultury, Turystyki i Promocji Ziemi Łowickiej, pochodząca z podłowickiego Błędowa wycinankarka Wiesława Wojda, Michał Bieżyński z Łódzkiego Centrum Wydarzeń oraz Marta Cichocka, dziennikarka i była tancerka Zespołu Pieśni i Tańca Anilana.

Ponad 20-minutowy program można obejrzeć w całości tutaj: http://lodz.tvp.pl/28247551/debata-tvp3-lodz-i-radia-lodz-16122016

Dyskutowali o folklorze i łowickiej wycinance komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama