Dzień Dyni w Przedszkolu TereFere

Edukacja, Dzień Przedszkolu TereFere - zdjęcie, fotografia
Tere-fere 31/10/2019 13:48
PAŹ 31
Przedszkole Niepubliczne TereFere w Łowiczu godz: 10:00

       W czwartek, 31 października w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dyni. Wszystkie dzieci były ubrane na pomarańczowo, a dzień był wypełniony licznymi zabawami integracyjnymi. Święto rozpoczęliśmy dyniowym powitaniem oraz wysłuchaniem tematycznego wiersza. Następnie nasi najmłodsi przystąpili do dyniowych zawodów. Na początek kręgle - maluchy przewracały kręgle za pomocą dyń, odbył się również slalom dyniowy. Kolejną atrakcją dnia był eksperyment - dyniowy wulkan, który zrobił ogromne wrażenie na przedszkolakach.
Podczas dzisiejszego święta został rozstrzygnięty wewnątrzprzedszkolny konkurs „Dyniowe dzieło sztuki”, w którym wzięły udział dzieci wraz
z rodzicami. Konkurs spotkał się z ogromnym zainteresowaniem, a kreatywność rodziców i dzieci jest godna podziwu. Wszystkie prace były wyjątkowe i zostały nagrodzone.
Na zakończenie tego wspaniałego święta, na dzieci czekał słodki poczęstunek w postaci dyniowego ciasta.
Dzień Dyni dla naszych przedszkolaków był wyjątkowy, pozwolił im zapoznać się z różnorodnością dyń oraz wzbogacił wiedzę na ich temat. Wszyscy bawili się świetnie!

Reklama

Dzień Dyni w Przedszkolu TereFere komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama