Dzień Edukacji Narodowej w Przedszkolu nr 5 w Łowiczu

Edukacja, Dzień Edukacji Narodowej Przedszkolu Łowiczu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 13/10/2017 14:06
Katarzyna Gajda

Blisko 30 dzieci dołączyło dzisiaj, 13 października do grona społeczności przedszkolnej Przedszkola nr 5 „Jaś i Małgosia” przy ul. Chełmońskiego w Łowiczu.

Pasowanie na przedszkolaka było jednym z elementów uroczystości Dnia Edukacji Narodowej. Dyrektor placówki Emilia Raczek poprzez dotknięcie ogromnym ołówkiem każdego dziecka włączyła je do grona społeczności przedszkolnej. Od dziś, 13 października placówka zyskała blisko 30 nowych przedszkolaków.

Wcześniej przed starszymi i młodszymi kolegami i koleżankami z przedstawieniem z okazji Dnia Nauczyciela wystąpiły 4-letnie dzieci z grupy Motylki. Były wierszyki i piosenki. Wśród tych drugich nie mogło zabraknąć hymnu przedszkola.

Dzień Edukacji Narodowej to jednak przede wszystkim święto nauczycieli i pracowników placówek oświatowych. W Przedszkolu nr 5 okolicznościowymi dyplomami i upominkami nagrodzono wszystkich pracowników pedagogicznych i administracyjnych. Część z nich otrzymała nagrody dyrektora przedszkola oraz nagrody burmistrza.

Zachęcamy do oglądania zdjęć z uroczystości w placówce przy ul. Chełmońskiego. 

 

 

Dzień Edukacji Narodowej w Przedszkolu nr 5 w Łowiczu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama