Dzień otwarty dla gimnazjalistów w II LO.

Edukacja, Dzień otwarty gimnazjalistów - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 14/05/2019 10:02

Tłumy gimnazjalistów odwiedziły 13 maja łowicki Medyk, podczas Dnia Otwartego Szkoły. Uczniowie i nauczyciele II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Łowiczu przygotowali sporo atrakcji, by zachęcić do wyboru ich placówki.

W dniu 13 maja 2019 roku  o godz.17 w II LO,  sala konferencyjna była wypełniona po brzegi przez kandydatów, i ich rodziców, do szkół ponadgimnazjalnych.

Przyszłych uczniów powitali członkowie społeczności szkolnej i Samorządu Uczniowskiego wraz z Dyrektor p. Agnieszką Ruta-Kucińską. Uczniowie przedstawili zasady rekrutacji do II LO, opowiedzieli o inicjatywach podejmowanych w szkole, atmosferze w niej panującej, a przede wszystkim zaprezentowali swoje talenty wokalne i artystyczne.

Elementem, na który wszyscy czekali była prezentacja klipu promocyjnego szkoły, a następnie wykonanie utworu na żywo przez uczniów, Marię Strycharską-Gać, Patrycję Jakubiak, Aleksandrę Kozieł i Franciszka Petelewicza. Słowa do piosenki ułożył Jakub Gałaj, nagraniem muzycznym zajął się absolwent II LO – Mateusz Jagiełło.

Po części oficjalnej uczniowie odbyli spacer po szkole odwiedzając pracownie, gdzie czekało na nich wiele ciekawych zadań: quizy, warsztaty szycia chirurgicznego, laboratorium chemiczne z wieloma doświadczeniami, zagadki matematyczne czy tor przeszkód, dla tych którzy cenią sobie aktywność fizyczną. Gimnazjaliści mogli zwiedzić nową siłownię dla zdrowia, z której będą mogli korzystać, będąc już uczniami tej szkoły.

14 maja szkoła zaprasza na dzień otwarty dla uczniów szkół podstawowych.

Dzień otwarty dla gimnazjalistów w II LO. komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama