Dzień otwarty i czuwanie modlitewne w WSD w Łowiczu

Kościół, Dzień otwarty czuwanie modlitewne Łowiczu - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
Portal lowicz24.eu 13/04/2018 13:31
Martyna Czekalska

Wyższe Seminarium Duchowne w Łowiczu zaprasza młodych mężczyzn na dzień otwarty, który rozpocznie się 20 kwietnia o godzinie 17. Chętni będą mogli poznać uczelnię dla przyszłych księży od podszewki.

Tegoroczny dzień otwarty przebiegnie pod hasłem „24 godziny w Wyższym Seminarium Duchownym w Łowiczu”. Wydarzenie adresowane jest do młodych mężczyzn, którzy rozeznają swoje powołanie. Zainteresowani zamieszkają przez jedną dobę w murach szkoły dla przyszłych kapłanów. Poznają jak wygląda codzienność w seminarium, będą mogli porozmawiać z klerykami i wykładowcami.

Dzień otwarty rozpocznie się 20 kwietnia (piątek) i zakończy się następnego dnia o godzinie 21. Zainteresowani powinni zgłaszać się pod numerem telefonu 46 837 60 16 bądź mailowo na adres [email protected]

21 kwietnia w seminarium zaplanowano również XIV Diecezjalne czuwanie modlitewne w intencji powołań pod hasłem „Wezwani i posłani przez Ducha Świętego”. Rozpocznie się ono o godzinie 19 i jest adresowane do wszystkich chętnych.

 

Dzień otwarty i czuwanie modlitewne w WSD w Łowiczu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama