Dzień Sportu i Zdrowia w I LO

Edukacja, Dzień Sportu Zdrowia - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 23/09/2017 19:31
Katarzyna Gajda

Społeczność I LO w Łowiczu spotkała się dziś, 23 września w murach placówki przy ul. Bonifraterskiej, gdzie odbyło się wydarzenia pn. Dzień Sportu i Zdrowia. Jedną z atrakcji był trening tabata poprowadzony przez Polską Mistrzynię Fitness Joannę Kaczyńską i medalistę kulturystyki Krzysztofa Ferenca.

W trakcie całego przedpołudnia młodzież mogła wziąć udział w warsztatach kulinarnych oraz cyklu sportowych pokazów. W programie znalazł się trening tabata poprowadzona przez Mistrzynię Fitnessu Joannę Kaczyńską oraz medalistę kulturystyki Krzysztofa Ferenca, ćwiczenia na trampolinach pod okiem Agnieszki Jarki czy treningi siłowe. Młodzież obejrzała pokazy Aikido oraz Judo, mogła nauczyć się grać w tenisa, a także mierzyć się w turnieju siatkówki plażowej.

Dwójka utytułowanych sportowców podzieliła się z uczniami wiedzą z zakresu zdrowego trybu życia. W Dzień Sportu i Zdrowia włączyli się także policja, straż, sanepid oraz Przychodnia Zdrowia MediCenter.

Uczniowie mieli okazję m.in. zmierzenia sobie ciśnienia, poziomu cukru w organizmie, a także obserwacji rzeczywistości z użyciem alkogogli lub smokolizera. Dla najwytrwalszych i najbardziej zaangażowanych w ćwiczenia przewidziano nagrody ufundowane przez sponsorów.

Ideą projektu jest aktywizacja sportowa młodzieży poprzez umożliwienie wszystkim chętnym dostępu do nieodpłatnych, specjalnie przygotowanych treningów w wielu dyscyplinach sportowych.

 

 

 

 

 

Miejsce zdarzenia mapa Łowicz

Dzień Sportu i Zdrowia w I LO komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama