Dzień Zapłaty zagra dla Małgosi Miki

Koncerty, Dzień Zapłaty zagra Małgosi - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 14/03/2017 15:54

Łowicki zespół Dzień Zapłaty zagra w najbliższą sobotę (18 marca) w klubie Pracownia w charytatywnym koncercie dla Małgosi Miki. Dla pierwszych gości muzycy przygotowują niespodziankę...

 

 

 

Charytatywny koncert zespołu Dzień Zapłaty to kolejne wydarzenie organizowane z myślą o Małgosi Mice. 35-letnia łowiczanka od czterech lat walczy z rakiem piersi. Nowotwór nie daje za wygraną, a młoda kobieta powinna jak najszybciej rozpocząć kosztowne leczenie w specjalistycznej klinice w Niemczech.

Zespół Dzień Zapłaty został założony w 2009 roku z inicjatywy Piotra Miziołka. Kapelę tworzą również Kamil Szkup, Mateusz Gałązka i Marcin Jabłoński. - Muzyka, którą wykonujemy jest na pograniczu bluesa i rocka inspirowane na lata 60. i 70. XX wieku, a nawet i starsze - czytamy na fanpage"u łowickiego zespołu.

W sobotę panowie na pewno nie obrażą się za stwierdzenie, że grają do kotleta. Dla pierwszych gości koncertu przygotują... smażone kotlety mielone.

Dochód ze sprzedaży biletów w cenie 10 złotych trafi na leczenie Małgosi Miki. Początek koncertu w sobotę 18 marca o godzinie 20 w klubie Pracownia przy ul. Podrzecznej 20.

Dzień Zapłaty zagra dla Małgosi Miki komentarze opinie

  • Szczota - niezalogowany 2017-03-15 08:31:59

    W pubie w Nieborowie w piątek odbędzie się koncert z darmowym wstępem. Można się rozgrzać przed Dniem Zapłaty.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama