Dziś można oddać krew na Starym Rynku

Wasze sprawy, Dziś można oddać Starym Rynku - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 18/11/2019 09:07
Mirka Czubak

Dziś 18 listopada od godz. 9. na Starym Rynku parkuje mobilny ambulans Centrum Krwiodawstwa i Kwiolecznictwa z Łodzi, w który można oddać krew.

Ambulans w listopadzie odwiedza Łowicz tylko raz, co wydaje się niewystarczające dla coraz większej grupy honorowych dawców krwi w naszym mieście. Jednak już w kolejnym miesiącu będą to, aż trzy wizyty 02, 16 oraz 30 grudnia.

Dziś "krwiobu"s będzie przyjmował chętnych dawców do godz. 11. Każdy kto chciałby podzielić się tym cennym darem powinien pamiętać, aby zabrać ze sobą dowód osobisty, który jest potrzebny do rejestracji.

Przypomnijmy, że Honorowi Dawcy Krwi mogą liczyć na spore korzyści i przywileje m.in. zwolnienie z pracy w dniu, w którym oddaje się krew, regeneracyjny posiłek najczęściej (tj.: 8 czekolad, 1 wafelek, 1 sok) itp. Z kolei Zasłużonym Dawcom Krwi (po oddaniu odpowiedniej ilości litrów krwi) przysługują np. leki ze zniżkami czy uzyskanie zniżek w komunikacji miejskiej. W Łowiczu jest to roczny karnet za 0 zł. O przywilejach HDK możecie przeczytać TU.

Dziś można oddać krew na Starym Rynku komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-11-18 16:25:15

    to zapytajcie pozniej gdzie ta krew jest sprzedawana...

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama