Dziś Wakacje z Tratwą na Fali

Pływanie, Dziś Wakacje Tratwą - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 12/08/2019 09:01
Mirka Czubak
SIER 12
plaża miejska Łowicz godz: 14:00

Dziś, 12 sierpnia na plaży miejskiej w Łowiczu odbędzie się druga i ostatnia edycja akcji „Wakacje z Tratwą na Fali” . Poniedziałkowe spotkanie z instruktorami KTK "Tratwa" będzie doskonałą okazją do nauki wiosłowania oraz aktywnego wypoczynku zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Z oferty darmowych kajaków oraz nauki sprawnego wiosłowania będzie można skorzystać już dziś (12 sierpnia) w godzinach 14 – 18 na plaży miejskiej w Łowiczu.

Akcja ma  na celu popularyzację turystyki kajakowej szczególnie wśród dzieci i młodzieży. Pod czujnym okiem instruktorów, każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił wiosłując w kajaku. Organizatorzy opowiedzą również o tym, jak zachować bezpieczeństwo nad wodą.

Kolejne spotkanie zaplanowano 12 sierpnia w tym samym miejscu i w tych samych godzinach. Projekt jest dofinansowany ze środków budżetu Gminy Miasta Łowicz w ramach zadania publicznego.

Dziś Wakacje z Tratwą na Fali komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama