Ekonomik - nowy kandydat na dyrektora

Edukacja, Ekonomik kandydat dyrektora - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 20/09/2019 08:33

W dniu wczorajszym, 19 września, o godzinie 16 upłynął w Starostwie Powiatowym w Łowiczu termin przyjmowania ofert w konkursie na dyrektora Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 4 w Łowiczu. Wpłynęły dwie oferty.

Jedna z nich należy do Wojciecha Czapnika, nauczyciela religii i WOS w Ekonomiku. 

Druga ze złożonych ofert należy do Małgorzaty Zielińskiej, byłej dyrektor Szkoły Podstawowej w Łyszkowicach.

Przypomnijmy, że będzie to już drugi konkurs na dyrektora tej szkoły, gdyż poprzedni, który odbył się 30 lipca, nie został rozstrzygnięty. Brało w nim udział dwóch kandydatów: Wojciech Czapnik oraz nauczycielka matematyki w ZSP nr 2 w Łowiczu – Elżbieta Kołaczek. Mimo trzykrotnie przeprowadzonego głosowania, żaden z kandydatów nie uzyskał bezwzględnej większości głosów komisji.

Do czasu wyłonienia nowego dyrektora w konkursie, do kierowania szkołą powołana została była wieloletnia dyrektor tej szkoły Zofia Szalkiewicz.

Ekonomik - nowy kandydat na dyrektora komentarze opinie

  • gość 2019-09-20 09:31:59

    tylko nie Królik

  • gość 2019-09-20 16:46:24

    Popieramy swoich kandydatów z Ekonoma, P. Zielińska choć duże doświadczenie to tylko z maluchami, szkoła średnia to już wyższy szczebel. Potrzeba kogoś kto zna to środowisko i umie pracować z młodzieżą i dorosłymi już ludźmi ...

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama