Ekonomik zainauguruje sezon studniówkowy

Edukacja, Ekonomik zainauguruje sezon studniówkowy - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 02/01/2017 21:58

Po świątecznym przejedzeniu i sylwestrowym szaleństwie przyszedł czas za studniówkowe zabawy. W takt poloneza jako pierwsi pójdą maturzyści Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Łowiczu.

 

 Przez lata sezon studniówkowy inaugurowali licealiści z „Chełmońskiego”. W tym roku pałeczkę postanowili oddać swoim kolegom i koleżankom uczęszczającym do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4. Maturzyści z placówki przy ulicy Kaliskiej bawić się będą już w najbliższą sobotę (7 stycznia) w Dworze Soplicowo w Woli Gosławskiej. Oficjalna część rozpocznie się o godzinie 18.

Rekordowa liczna studniówek odbędzie się 14 stycznia. Przed feriami bawić się będą maturzyści z II Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 i 3 oraz Pijarskiego Liceum.
Uczniowie popularnego „Medyka” swój pierwszy w życiu bal spędzą w Zajeździe Rozdroże w Nieborowie. Początek zabawy o godzinie 18. O tej samej godzinie rozpocznie się studniówka maturzystów z Blichu. W tym roku uczniowie postanowili zorganizować ją w Dworze Soplicowo w Woli Gosławskiej. Maturzyści z ZSP nr 3 na jedyną w życiu noc, która swój początek będzie miała o godzinie 18 wybrali Salę Telimena w Dąbkowicach. Licealiści z Pijarskiej Szkoły studniówkę tradycyjnie zorganizowali w murach swojej szkoły. Początek balu o godzinie 19

14 styczeń zapamiętają również gimnazjaliści z „Dwójki”, którzy spotkają się na balu gimnazjalnym. Ten odbędzie się na szkolnej sali gimnastycznej.

Po dwutygodniowej przerwie w takt poloneza pójdą maturzyści I Liceum Ogólnokształcącego oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1. 4 lutego w popularnym wśród uczniów Dworze Soplicowo bawić się będą uczniowie „Chełmońskiego”. Początek imprezy o godzinie 18. Godzinę później w Restauracji Szkiełka rozpocznie się studniówka młodzieży z Podrzecznej.

Postaramy się być na każdej ze studniówek i przygotować dla Państwa relację z imprez.Ekonomik zainauguruje sezon studniówkowy komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama