19°C bezchmurnie

Ferie na wesoło "Pod świerkami"

Przez ostatnie dwa tygodnie przedszkolaki z placówki przy ul. Księżackiej poznawały największe europejskie państwa i ciekawostki z nimi związane. Niecodzienną lekcję przygotowały nauczycielki poszczególnych grup.

Przedszkolaki, które ferie spędziły w swojej placówce przy ulicy Księżackiej w Łowiczu nie mogli narzekać na nudę. W pierwszym tygodniu nauczycielki z poszczególnych grup zabrały dzieci w podróż po największych europejskich państwach, i tak milusińscy „odwiedzili” Finlandię, Hiszpanię, Francję, Grecję oraz Wielką Brytanię.

Pierwszym krajem, który poznały dzieci była Finlandia. Zajęcia edukacyjne rozpoczęły się od znalezienia państwa na mapie oraz zapoznania jego flagi. Oglądając zdjęcia dzieciaki poznały zwyczaje, ludzi oraz przyrodę. To co najbardziej ich interesowało była postać św. Mikołaja.

Każdej prezentacji towarzyszyły inne atrakcje. Były m.in. plansze fotograficzne, pokazy mody, poczęstunek serów czy pokaz historyczny.

W kolejnym tygodniu w placówce odbyły się dziecięce zabawy, w których przedszkolaki prezentowały swoje talenty wokalne, taneczne i kulinarne.

Ferie na wesoło "Pod świerkami" komentarze opinie

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.


Ostatnie video - filmy na Lowicz24.eu