Festyn rodzinny w Dzierzgowie (ZDJĘCIA)

Koncerty, Festyn rodzinny Dzierzgowie (ZDJĘCIA) - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 31/08/2019 23:36
Martyna Czekalska

Na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dzierzgowie (gmina Nieborów) odbył się dziś (31 sierpnia) rodzinny festyn na zakończenie wakacji.

Sobotnią imprezę zorganizowały rada sołecka oraz OSP w Dzierzgowie. Jak wyjaśnia sołtys Marzenna Kosmatka, w poprzednich latach festyn organizowano w czerwcu, z okazji Nocy Kupały. W tym roku zmieniono formułę i plenerowa zabawa zakończyła wakacje.  

Podczas pikniku przeprowadzono liczne gry i zabawy dla dzieci czy rodzinne konkursy z nagrodami. Atrakcją była też darmowa fotobudka oraz wóz strażacki, pozyskany w ubiegłym roku przez jednostkę. Zadbano o pyszny poczęstunek, na mieszkańców czekał m.in. żurek i ciasta.

Zabawa odbyła się pod patronatem PSB Mrówka. - Jednocześnie dziękujemy wszystkim sponsorom, dzięki którym odbyła się impreza – podkreślają Marzenna Kosmatka i radny gminy Nieborów Marek Jaworski.

Festyn rodzinny w Dzierzgowie (ZDJĘCIA) komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama