Festyn Rodzinny w przedszkolu "SŁONECZKO" (ZDJĘCIA)

Edukacja, Festyn Rodzinny przedszkolu SŁONECZKO (ZDJĘCIA) - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 06/06/2019 17:43

W dzisiejszy czwartek (6 czerwca), w łowickim Przedszkolu nr 4 „Słoneczko” odbył się Festyn Rodzinny pod hasłem „Uważaj bracie jak umawiasz się na czacie”. Zabawa połączona została z obchodami Dnia Dziecka.

Uczestników corocznej imprezy przywitała dyrektor placówki Małgorzata Rudnicka. Przedstawienie teatralne, w wykonaniu nauczycieli  i rodziców zebrało na koniec gorący aplauz wszystkich zebranych dzieci. Wcielili się oni w postaci z bajek i wystawili dla swoich pociech przedstawienie pt."Uważaj bracie jak umawiasz się na czacie”.

Po spektaklu, dzieci i rodzice oddali się wspólnym zabawom na boisku przedszkolnym. A czekało tu wiele atrakcji, m.in. kolorowe dmuchańce, zjeżdżalnie, smakołyki z grilla i słodkie przekąski, w tym uwielbiana przez dzieci wata cukrowa.

Było dużo śmiechu i dobrej zabawy.

Festyn Rodzinny w przedszkolu "SŁONECZKO" (ZDJĘCIA) komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-06-08 08:57:48

    Super przedstawienie, ale miało tytuł "Czerwony Kapturek szuka księcia", a "uważaj bracie, jak umawiasz się na czacie" to morał tej bajki :)

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama