Finał projektu Triennale Wycinanki Ludowej

Wystawy, Finał projektu Triennale Wycinanki Ludowej - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 18/11/2019 08:12
LIS 30
Muzeum w Łowiczu godz: 15:00

W sobotę, 30 listopada o godz. 15.00 w Muzeum w Łowiczu odbędzie się wernisaż wystawy pokonkursowej i podsumowanie projektu Triennale Wycinanki Ludowej Województwa Łódzkiego.

Jury konkursowe oceniające prace z zadowoleniem odnotowało dużą liczbę uczestników (43 osoby) oraz wysoki poziom artystyczny i merytoryczny zgłoszonych wycinanek.

W ramach projektu zorganizowano sesję międzymuzealną i konkurs. Zwieńczeniem projektu jest wystawa, na której zostaną zaprezentowane wybrane prace wszystkich twórców biorących udział w konkursie.

Mamy nadzieję, że Triennale Wycinanki Ludowej Województwa Łódzkiego na stałe wpisze się kalendarz wydarzeń kulturalnych i będzie w przyszłości kontynuowane. Przyjęta formuła projektu pozwala bowiem poznać aktualną kondycję i zmiany zachodzące w sferze wycinanki ludowej, zapewnia podtrzymywanie regionalnych tradycji, integruje różnorodne środowiska i wzbudza zainteresowanie historią małych ojczyzn.

Projekt mógł zostać zrealizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Kultura Ludowa i Tradycyjna.

Finał projektu Triennale Wycinanki Ludowej komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama