Fortuna powiększyła bonus powitalny

Art. sponsorowany, Fortuna powiększyła bonus powitalny - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 05/03/2019 12:38
Martyna Czekalska

Legalny bukmacher Fortuna dopasował się do krajowej konkurencji i powiększył bonus powitalny. Od teraz w zakładach sportowych nowi gracze mogą zdobyć 100% do 1000 złotych od pierwszego depozytu. Przed zmianą bonus wynosił raptem 400 zł...

Polscy bukmacherzy rywalizują pomiędzy sobą na ofertę, funkcje i wartość bonusów. Od kiedy zmianie uległa ustawa hazardowa (2017 rok) kwoty bonifikat bukmacherskich poszybowały w górę. Kilka lat temu nowy gracz mógł zyskać na start 200 - 300 zł, a teraz w większości przypadków bonusy liczą kilkanaście set złotych!

Fortuna wraz z STS-em to najwięksi bukmacherzy, którzy dzielą pomiędzy sobą najobfitsze kawałki tortu. Tego pierwszego bukmachera wybiera co trzeci klient zakładów sportowych. Co jednak ciekawe, do nie dawna Fortuna oferowała jeden z najniższych bonusów powitalnych na polskim rynku. Podczas gdy pozostałe firmy dawały wysokie kwoty od depozytów, w Fortunie odebrać można było "tylko" 400 zł. Na początku lutego bukmacher odwrócił te proporcje i znaczącą podniósł bonus od pierwszej wpłaty.

Fortuna bonus 100% od wpłaty umożliwia podwojenie pierwszego depozytu o dodatkowy 1000 zł. Dla przykładu: gracz, który po rejestracji konta wpłaci 1000 zł - otrzyma dodatkowy 1000 zł w formie bonusu (jeśli spełni warunki obrotu). Podobne bonusy o tej samej wartości dostępne są także w STS i Totolotek.

Aby odebrać bonus w Fortunie nie wystarczy zarejestrować konta i złożyć depozyt. Ostatnim krokiem jest spełnienie warunków obrotu wpłatą. Mianowicie, bonusu otrzyma tylko ten klient, który w ciągu 30 dni zagra cztery razy za kwotę wpłaty w zakładach z kursem minimalnym 1.90. Innymi słowy - sumę depozytu należy obrócić czterokrotnie przy użyciu odpowiednich kuponów. Gracz, który dokona obrotu - uwolni bonusowe środki, którymi będzie mógł dowolnie zarządzać.

Bonus 100% od depozytu to nie jedyna promocja powitalna w Fortunie. Dodatkowo po rejestracji konta każdy z graczy otrzyma 20 zł jako punkty Fortuna Klub Plus i zakład bez ryzyka do 100 zł.

Z oferty legalnego bukmachera Fortuna korzystać mogą tylko pełnoletni klienci.

Fortuna powiększyła bonus powitalny komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama