Funkcjonariusze KAS zlikwidowali lokale z nielegalnymi automatami do gier w Łowiczu i Skierniewicach

Kronika policyjna, Funkcjonariusze zlikwidowali lokale nielegalnymi automatami Łowiczu Skierniewicach - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
Portal lowicz24.eu 23/10/2019 17:44
Martyna Czekalska

20 urządzeń hazardowych zarekwirowali funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Drugiego Działu Kontroli Celno-Skarbowej Rynku w Skierniewicach podczas kontroli przeprowadzonych w salonach na terenie Łowicza i Skierniewic.

Funkcjonariusze KAS wspierani przez łowickich i skierniewickich policjantów przeprowadzili w październiku siedem kontroli w lokalach z automatami do gier na terenie Łowicza i Skierniewic.

Przed wejściem do salonów zainstalowano monitoring. Do środka wpuszczano jedynie osoby zweryfikowane przez pracowników obsługi.

- Mimo przeszkód, funkcjonariusze przeprowadzili czynności procesowe, które potwierdziły hazardowy charakter urządzeń – informuje mł. asp. Beata Bińczyk, oficer prasowy Izby Administracji Skarbowej w Łodzi.

Łącznie zarekwirowano 20 nielegalnych urządzeń hazardowych, w tym sześć zestawów komputerowych. Trafiły one do magazynu IAS w Łodzi.  

Właściciele i posiadacze lokali oraz urządzeń do nielegalnych gier, a także osoby urządzające gry hazardowe bez koncesji lub bez zezwolenia podlegają karze pieniężnej w wysokości 100 tys. zł od każdego automatu.

Organizatorom nielegalnego hazardu grozi wysoka grzywna, albo kara do 3 lat pozbawienia wolności, albo obie te kary łącznie.

Za przestępstwo skarbowe odpowiada również uczestnik niezgodnej z prawem gry hazardowej.

Fot. IAS w Łodzi

Funkcjonariusze KAS zlikwidowali lokale z nielegalnymi automatami do gier w Łowiczu i Skierniewicach komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-24 15:02:23

    Mordowali się z drzwiami 1,5h jak na zawodowców wyglądało to słabo. Muszą nadrobić na yt filmiki jak otwiera się zamki w tego typu drzwiach.

  • gość 2019-10-25 10:29:27

    a na orkana dziala

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama