Gimnazjaliści rywalizowali na pływalni

Pływanie, Gimnazjaliści rywalizowali pływalni - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 15/03/2014 20:16

W minioną środę (12.03) na Pływalni miejskiej przy ul. Kaliskiej odbyły się XIV Indywidualne Mistrzostwa Łowicza szkół gimnazjalnych w pływaniu.

 



W zawodach wystartowały cztery łowickie szkoły: Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2, Gimnazjum nr 3 oraz Pijarskie Gimnazjum Królowej Pokoju. Pływacy rywalizowali w wyścigach na 50 m w trzech stylach: grzbietowym, klasycznym oraz dowolnym. Klasyfikację drużynową wygrało Gimnazjum Pijarskie, będące gospodarzem imprezy. Natomiast w najbardziej widowiskowym wyścigu sztafetowym 6x50m stylem zmiennym najlepsi okazali się uczniowie z „Dwójki”.
Okolicznościowe medale dla najlepszych sportowców oraz puchary dla szkół wręczyli dyrektor Pijarskiego Gimnazjum Królowej Pokoju Przemysław Jabłoński oraz burmistrz miasta Krzysztof Jan Kaliński.



WYNIKI

50 m stylem grzbietowym

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

Dziewczęta rocznik 2000

1. Weronika Kunikowska

Pijarskie Gim. Królowej Pokoju

42,87 s.

2. Joanna Gałaj

Gim. nr 2

44,56 s.

3. Zuzanna Knera

Gim. nr 2

46,08 s.

Dziewczęta rocznik 1999

1. Paulina Rosłonek

Gim. nr 3

43,53 s.

2. Klaudia Durasik

Pijarskie Gim. Królowej Pokoju

44,89 s.

3. Aleksandra Solarek

Pijarskie Gim. Królowej Pokoju

46,15 s.

Dziewczęta rocznik 1998

1. Michalina Bielecka

Pijarskie Gim. Królowej Pokoju

42,28 s.

2. Katarzyna Rześna

Gim. nr 2

46,90 s.

3. Weronika Wojcieszek

Gim. nr 1

49,30 s.

Chłopcy rocznik 2000

1. Dawid Skóra

Gim. nr 2

35,51 s.

2. Aleksander Krajewski

Pijarskie Gim. Królowej Pokoju

42,07 s.

3. Paweł Legat

Gim. nr 1

44,23 s.

Chłopcy rocznik 1999

1. Filip Kramarz

Gim. nr 2

39,00 s.

2. Mateusz Wilk

Pijarskie Gim. Królowej Pokoju

44,49 s.

3. Franciszek Wróbel

Pijarskie Gim. Królowej Pokoju

44,62 s.

Chłopcy rocznik 1998

1. Filip Golędzinowski

Pijarskie Gim. Królowej Pokoju

39,64 s.

2. Łukasz Wojda

Gim. nr 2

40,46 s.

3. Damian Gać

Gim. nr 1

40,50 s.


50 m stylem klasycznym

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

Dziewczęta rocznik 2000

1. Julia Kałęcka

Pijarskie Gim. Królowej Pokoju

46,72 s.

2. Róża Iwańska

Pijarskie Gim. Królowej Pokoju

51,96 s.

3. Aleksandra Piaskowska

Gim. nr 1

55,27 s.

Dziewczęta rocznik 1999

1. Helena Piorun

Pijarskie Gim. Królowej Pokoju

41,87 s.

2. Marianna Zygmunt

Pijarskie Gim. Królowej Pokoju

51,07 s.

3. Marta Graczyk

Gim. nr 2

53,40 s.

Dziewczęta rocznik 1998

1. Martyna Nowakowska

Gim. nr 3

45,15 s.

2. Katarzyna Jagoda

Pijarskie Gim. Królowej Pokoju

49,46 s.

3. Dagna Rondoś

Gim. nr 2

50,58 s.

Chłopcy rocznik 2000

1. Damian Koperski

Pijarskie Gim. Królowej Pokoju

47,37 s.

2. Hubert Kępka

Gim. nr 3

48,06 s.

3. Jędrzej Wojda

Gim. nr 3

49,14 s.

Chłopcy rocznik 1999

1. Tymoteusz Karczewski

Gim. nr 2

39,31 s.

2. Konrad Panuszewski

Pijarskie Gim. Królowej Pokoju

42,74 s.

3. Jędrzej Szkup

Gim. nr 2

43,15 s.

Chłopcy rocznik 1998

1. Piotr Tomala

Gim. nr 1

43,40 s.

2. Kacper Myszkowski

Gim. nr 2

47,75 s.

3. Damian Gać

Gim. nr 1

48,19 s.


50 m stylem dowolnym

Imię i nazwisko

Szkoła

Czas

Dziewczęta rocznik 2000

1. Weronika Kunikowska

Pijarskie Gim. Królowej Pokoju

37,00 s.

2. Julia Kałęcka

Pijarskie Gim. Królowej Pokoju

38,18 s.

3. Zuzanna Knera

Gim. nr 2

38,52 s.

Dziewczęta rocznik 1999

1. Helena Piorun

Pijarskie Gim. Królowej Pokoju

37,16 s.

2. Klaudia Durasik

Pijarskie Gim. Królowej Pokoju

38,34 s.

3. Aleksandra Kwiatkowska

Gim. nr 2

40,65 s.

Dziewczęta rocznik 1998

1. Martyna Nowakowska

Gim. nr 3

36,93 s.

2. Michalina Bielecka

Pijarskie Gim. Królowej Pokoju

39,90 s.

3. Klaudia Kwiatkowska

Gim. nr 2

40,20 s.

Chłopcy rocznik 2000

1. Dawid Skóra

Gim. nr 2

30,87 s.

2. Damian Koperski

Pijarskie Gim. Królowej Pokoju

34,63 s.

3. Tomasz Rześny

Gim. nr 2

36,76 s.

Chłopcy rocznik 1999

1. Jędrzej Szkup

Gim. nr 2

31,66 s.

2. Filip Kramarz

Gim. nr 2

32,60 s.

3. Tymoteusz Karczewski

Gim. nr 2

33,37 s.

Chłopcy rocznik 1998

1. Łukasz Wojda

Gim. nr 2

31,50 s.

2. Filip Golędzinowski

Pijarskie Gim. Królowej Pokoju

35,31 s.

3. Błażej Grzegory-Roróg

Gim. nr 1

35,40 s.


Sztafeta 6 x 50 m stylem zmiennym

Miejsce

Szkoła

Czas

1

Gim. nr 2

4:06,18 s.

2

Pijarskie Gim. Królowej Pokoju

4:07,70 s.

3

Gim. nr 1

4:43,44 s.

4

Gim. nr 3

4:48,92 s.


Klasyfikacja drużynowa
:
1. Pijarskie Gimnazjum Królowej Pokoju w Łowiczu      116 pkt
2. Gim. Nr 2 w Łowiczu                                            99 pkt
3. Gim. Nr 1 w Łowiczu                                            32 pkt
4. Gim. Nr 3 w Łowiczu                                            31 pkt           

 

Gimnazjaliści rywalizowali na pływalni komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama