Gimnazjaliści z Pijarskiej bawili się na balu gimnazjalnym [VIDEO]

Portal lowicz24.eu 09/06/2018 22:06
Katarzyna Gajda

Trzecioklasiści z Pijarskiego Gimnazjum Królowej Pokoju w Łowiczu na kilka dni przed zakończeniem roku szkolnego bawili się w murach swojej szkoły na balu gimnazjalnym.

Uroczysty bal młodzieży z Pijarskiego Gimnazjum Królowej Pokoju w Łowiczu rozpoczął się w sobotnie popołudnie, 9 czerwca. Sala gimnastyczna na tę okazję udekorowana została w iście hollywoodzkim stylu. Na ścianach oprócz popularnych nagród, które dedykowane były dwóm wychowawczyniom – Katarzynie Sumińskiej i Agacie Pietrasik-Leśniak, znalazło się także 57 imiennych gwiazdek. Należały one do 57 gimnazjalistów, którzy powoli wkraczają w dorosłość.

Nastolatkowie podziękowali za trzyletni etap edukacji Przemysławowi Jabłońskiemu oraz gronu pedagogicznemu.

Dyrektor Jabłoński dziękując w imieniu pracowników szkoły za życzenia przyznał, że zawsze jest smutek, kiedy kolejne roczniki odchodzą ze szkoły, ale jest i radość z tego co udało się wspólnie osiągnąć.

- Bal gimnazjalny ma takie prawa, że kończy się tego samego dnia, którego się zaczyna. Ale już dzisiaj zapraszam was na bal za trzy lata - studniówkę, który będzie się kończył wtedy, kiedy braknie wam sił. Ponieważ znaczna część maturzystów to są nasi absolwenci gimnazjum, mam taką nadzieję, że i tym razem będzie podobnie i spotkamy się tu za kilka lat – mówił do uczniów dyrektor Jabłoński.

Po podziękowaniach, gimnazjaliści wspólnie zatańczyli poloneza, po którym wykonano pamiątkowe zdjęcia.


 

Gimnazjaliści z Pijarskiej bawili się na balu gimnazjalnym [VIDEO] komentarze opinie

 • mama - niezalogowany 2018-06-11 07:51:46

  Jakim prawem upubliczniacie wizerunek uczniów z zamkniętej imprezy? Ja osobiście składam skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. bo nie przypominam sobie bym wyrażała zgodę szkole na udostępnianie danych osobowych w tym wizerunku mojej córki. Jedynie wyraziłam zgodę na publikację imienia i nazwiska w związku z podaniem do prasy wyników egzaminu gimnazjalnego.

 • gość 2018-06-11 08:28:21

  Młodzież podobno zadowolona ... Ale ile stresu... Wielogodzinne katowanie próbami poloneza ...A dowcip z kwiatami na przeprosiny przedni....Tylko chyba młodzież należało przeprosić…
  Nie dziwne że tak mało chętnych jest do liceum pijarskiego jak się traktuje młodzież jak gówniarzy i zastrasza sprawdzaniem listy obecności w niedzielę na sprzątaniu po balu…

 • Do mama - niezalogowany 2018-06-11 16:00:32

  Perfidny, szkalujący komentarz. Pełen mowy nienawiści i bez kompletnej znajomości zasad oceniania zachowania panujących w szkole. W KAŻDEJ PLACÓWCE MŁODZIEŻ SPRZĄTAŁA PO SOBIE JAK IMPREZA ODBYWAŁA SIĘ W SZKOLE. Pewnie owa mama nie miała studniówki w szkole i nie wie jak to jest po sobie posprzątać, również w Ndz. Pewnie jest absolwentką gimnazjum, w którym wszyscy za nią robili, pracowali, sprzątali.
  Wylew jadowitego jadu na bardzo dobrą szkołę i młodzież oraz ich rodziców. Z jakiegoś powodu owa mama nie posłała dziecka do innej szkoły, np. do Klasyka w Skierniewicach. Ot co.

 • Do Gość - niezalogowany 2018-06-11 16:19:21

  Oskarżenie o zastraszanie jest naruszeniem dóbr osobistych. STOP MOWIE NIENAWIŚCI. To jest walka w imię jakich zasad?

 • Rodzic - niezalogowany 2018-06-12 00:19:29

  To chyba normalne, że jak się bawisz to po sobie sprzątasz. Jestem rodzicem i po każdej imprezie w szkole dzieci i rodzice sprzątają. No, ale pewnie dzięki takim jak rzeczona "mama" jest tyle śmieci w lasach itp. Poza tym jeśli chodzi o udostępnianie wizerunku, to na nawet na podaniu do szkoły już jest zapis o wyrażeniu zgody przez rodzica. "Mamo" najpierw czytaj , a jak nie rozumiesz to dopytaj, a jeśli zasady szkoły nie odpowiadają, to jest tyle innych (być może lepszych) szkół. Droga wolna ...

 • mama - niezalogowany 2018-06-12 08:08:01

  Jak to mówią uderz w stół a nauczycielki się odezwą. I nie strasz nie strasz bo się zesrasz mówi inne porzekadło. Co do naruszenia dóbr osobistych : czym jest jak nie zastraszaniem nakaz podpisywania listy obecności w niedzielę na sprzątaniu na które były wyznaczone wcześniej osoby ale nauczyciele mieli kaprys i spędzili w niedzielę wszystkich?
  I do wszystkich komentujących z ograniczonym postrzeganiem słowa pisanego: ja wszystko rozumiem i nic nie muszę dopytywać - tylko w tej szkole zasady zmieniają się w trakcie wedle widzimisię nauczycieli. A jeśli ja podpisywałam wcześniej jakieś zgody to czemu na prezentację wyników egzaminów gimnazjalnych dano mi do podpisania na ostatnim zebraniu jakieś kwity a filmy i zdjęcia z prywatnej imprezy (opłaconej w całości przez rodziców ) NIELEGALNIE umieszcza się na łowicz24?????
  I podawanie komukolwiek (oprócz uprawnionych organów) mojego adresu ip jest przestępstwem no chyba że ten zatroskany komentarz jest od redakcji. Nie wiedziałam że mam ip skierniewic i nie załapałam skąd ten "Klasyk w Skierniewicach"

 • gość 2018-06-12 08:32:09

  W związku z wejściem od dnia 25 maja 2018 roku nowych przepisów o ochronie danych osobowych popularnie zwanych RODO, szkoła ma szereg nowych obowiązków. Ale najwyraźniej w pijarskiej nikt o tym nic nie wie...

 • do mamy - niezalogowany 2018-06-12 09:44:56

  Interweniowała Pani w tej sprawie u dyrekcji? Czy woli Pani załatwiać sprawę pisząc komentarze w internecie?

 • gość 2018-06-12 10:24:32

  A czy załatwiała Pani/Pan kiedykolwiek, cokolwiek u dyrekcji? To by tego pytania nie było...

 • Gość - niezalogowany 2018-06-12 12:02:11

  Zawsze sprawy tego typu załatwiałam tam gdzie tkwi problem, a nie w internecie.

 • gość 2018-06-12 13:02:13

  Tylko, że szkoła uważa że nie ma żadnych problemów

 • gość 2018-06-12 17:27:19

  A RODO nie wymaga zebrania zgód ponownie?

 • mama - niezalogowany 2018-06-13 17:00:01

  Pani Szanowna (chociaż zupełnie pani nie szanuję)!!!! Pani odpuści tej dziewczynie. Nie wiem czemu przypieła się Pani do tych Skierniewic? Słyszała pani o ip przydzielanym dynamicznie? Nie wypada wyżywać się na niej. To nie jej mama z Panią tutaj sobie polemizowała w komentarzach. Pisze pani o potwornie szkalujących komentarzach, nieznajomości zasad oceniania i innych tego typu pierdołach i jak Pani nie wstyd. Nawet się Pani nie podpisała. Pani nie miała nic do stracenia. Bo autorytetu już Pani dawno nie ma. Ja jakbym się podpisała to po moim dziecku przejechałby walec...

 • Gość - niezalogowany 2018-06-15 07:55:48

  Byłam, obserwowałam i przeżywałam razem z dzieckiem. Życzę Wszystkim i sobie tak udanych bali. Gdybyśmy jeszcze raz wybierali gimnazjum zrobilibyśmy tak samo.

 • gość 2018-06-15 14:35:58

  Ale teraz wybieramy liceum i wybieramy medyk, chełmona i ekonomik a nie pijarską

 • Absolwentka - niezalogowany 2019-06-16 19:25:25

  Nie polecam Pijarskiej. To najgorsze co mnie w życiu spotkało, Ekonomik jest lepszy, zapraszam tam :)

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama