Godziny otwarcia basenów zewnętrznych i pływalni w Łowiczu

Urząd Miejski, Godziny otwarcia basenów zewnętrznych pływalni Łowiczu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 24/06/2019 08:54
Martyna Czekalska

W ostatnią sobotę (22 czerwca) otwarto baseny zewnętrzne na placu za miejską pływalnią przy ul. Kaliskiej 5 w Łowiczu. W jakich godzinach można korzystać z basenów pod chmurką oraz krytej pływalni.

Do dyspozycji mieszkańców oddano dwa baseny o głębokości 60 cm i 1,2 m i wymiarach 12,5 x 6,5 metra, a także duża piaskownica i boisko do gry w siatkówkę plażową.

Baseny zewnętrzne otwarte są siedem dni w tygodniu w godzinach 10-18. Natomiast pływalnia kryta w okresie wakacyjnym będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 18-20. W przypadku niesprzyjającej pogody baseny zewnętrzne będą nieczynne, za to będzie można popływać na krytym obiekcie.

Całodzienny bilet normalny na baseny zewnętrzne kosztować będzie 8 złotych. Z 50-procentowej ulgi mogą skorzystać dzieci powyżej 7. roku życia oraz młodzież szkolna do 18. roku życia, dorośli posiadający łowicką Kartę Dużej Rodziny 3+, posiadacze Karty Seniora, a także emeryci i renciści.

2 złote za pobyt na pływalniach pod chmurką zapłacą dzieci i młodzież posiadające Kartę Dużej Rodziny 3+. Dzieci, które nie ukończyły 7. roku życia mogą przebywać na obiekcie bezpłatnie. Osoby korzystające z ulg powinny okazać dokument potwierdzający prawo do zniżki.

Na miejscu można wypożyczyć za 5 złotych leżak lub parasol.

Godziny otwarcia basenów zewnętrznych i pływalni w Łowiczu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama