Halloween w kinie Fenix

Kino, Halloween kinie Fenix - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 19/10/2019 07:32
PAŹ 31
Kino Fenix godz: 19:30

Łowicki Ośrodek Kultury przygotował nie lada gratkę dla miłośników horrorów. W środę (31 października) w kinie Fenix w Łowiczu wyświetlone zostaną dwa filmy dla widzów, którzy lubią dreszczowce.

W Halloween'owy wieczór w łowickim kinie będzie wyjątkowo strasznie. Dla widzów, którzy podczas seansu lubią czuć dreszczyk emocji, przygotowano dwa tytuły.

Pierwszym będzie „Złe miejsce” (USA, 2019), czyli najnowszy horror producentów „Piły”, w reżyserii Franka Sabatelli. Przedstawia on historię Stana i Dommera – wieloletnich kumpli, którym przyjdzie się zmierzyć z mroczną istotą, która zagnieździła się w szopie na posesji Stana i zamordowała jego dziadka.

Drugim filmem będzie „Dziewczyna z trzeciego piętra” (USA, 2019), którym zadebiutował reżysersko Travis Steven. Film opowiada o tym, jak Don, w trakcie remontu nowo zakupionego domu odkrywa, że jest on nawiedzony.

Dostępny jest do kupienia karnet na 2 seanse w cenie 25 zł.

Halloween’owy wieczór filmowy z horrorami jest organizowany już po raz trzeci Kino Fenix i wystartuje od godz. 19.30.

Halloween w kinie Fenix komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama