I Nocny Bieg Niepodległości w Łowiczu. Trwają zapisy

Lekkoatletyka, Nocny Niepodległości Łowiczu Trwają zapisy - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 1
Portal lowicz24.eu 22/10/2019 11:50
Martyna Czekalska
LIS 10
Stadion im. 10 Pułku Piechoty, ul. Jana Pawła II 3 godz: 18:00

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łowiczu zaprasza na I Nocny Bieg Niepodległości na dystansie 10 km, który odbędzie się 10 listopada (niedziela).

Biegowa impreza będzie okazją do upamiętnienia 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

W przeddzień narodowego święta biegacze spotkają się o godz. 18 na stadionie im. 10 Pułku Piechoty w Łowiczu, gdzie zaśpiewają „Mazurka Dąbrowskiego”. Kwadrans później biegacze wyruszą na trasę. Będzie ona prowadziła ulicami miasta. Zawodnicy pokonają dwie pętle liczące około 5 km. Na dole artykułu zamieszczamy mapkę z zaznaczoną trasą.

Wpisowe wynosi 50 zł. Pakiet startowy zawiera pamiątkową koszulkę, medal, dyplom i odblaskową opaskę ledową. Po ukończeniu biegu dla uczestników przewidziany jest ciepły posiłek.

Zapisy przedłużono do 28 października.

Na bieg można zarejestrować się tutaj.

I Nocny Bieg Niepodległości w Łowiczu. Trwają zapisy komentarze opinie

  • gość 2019-10-24 08:24:13

    11 LISTOPADA TO NIE JEST ŚW ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama