Idealny pomysł na ciekawe urozmaicenie monotonnego jadłospisu? Tradycyjne, japońskie sushi w nowoczesnej formie

Wasze sprawy, Idealny pomysł ciekawe urozmaicenie monotonnego jadłospisu Tradycyjne japońskie sushi nowoczesnej formie - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 20/08/2019 12:58

Maksymalnie zróżnicowana dieta ma szereg zalet. Jeżeli nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do spożywania określonych produktów, warto próbować najróżniejszych rzeczy.

Zarówno ze względu na przyjemność poznawania nowych smaków, jak również dostarczanie organizmowi pełnej gamy substancji odżywczych. Dzisiaj zajmiemy się flagowym towarem eksportowym kuchni japońskiej, jakim bez cienia wątpliwości jest sushi. Do niedawna ekskluzywne danie, które dzięki aktualnym trendom w branży gastronomicznej staje się coraz łatwiej dostępne.

 

Pozwól sobie na odrobinę przepysznej egzotyki. Twoje kubki smakowe wprost zwariują z wrażenia

 

Poszukiwanie nowych doznań kulinarnych z pewnością budzi wśród smakoszy zrozumiałą ekscytację. W profesjonalnych przewodnikach można znaleźć pełno barwnych opisów na temat tego, jak przyjemnie sushi oddziałuje na zmysły. I jak zapewniają nasi eksperci z firmy Bunny handroll: to wszystko prawda. Kuchnia japońska cechuje się niezwykle ciekawym podejściem do doznań płynących z jedzenia. Niezliczone kombinacje często zaskakujących składników dają mistrzom kuchni niezwykle szerokie pole do popisu, a także odważnych eksperymentów. Naturalnie w przysłowiowej beczce miodu musiała znaleźć się łyżka dziecku. W opinii niektórych konsumentów poważnym problemem bywa cena, jaką trzeba zapłacić za spróbowanie pysznego sushi. Jednak i tutaj znajdą się adekwatne rozwiązania – wystarczy tylko zrezygnować z wyrafinowanej oprawy oraz rozbudowanego ceremoniału, koncentrując się na wrażeniach smakowych.

 

Zamiast ekskluzywnej restauracji wybierz street food. Dobre sushi nie wydrenuje Twojego portfela do cna

 

Dokładnie takie rzeczy proponują specyficzne lokale gastronomiczne, łączące w sobie ekspresową obsługę ze starannym, niezwykle dokładnym przyrządzaniem dostępnych w menu potraw. Znakomitym przykładem będzie tutaj trójmiejska sieć Bunny handroll, serwująca sushi w Sopocie oraz pobliskich miejscowości. W barze street food czas oczekiwania na zamówione danie jest w zasadzie zerowy. Co równie istotne, wszystkie podaje się w taki sposób, aby od razu były gotowe do zabrania na wynos – to w końcu jedno z ważniejszych oczekiwań klienteli wobec restauracji z tej kategorii. W przypadku sushi oznacza to formę ręcznie zwijanej rolki z wodorostów nori, wypełnionej najróżniejszymi dodatkami: ryżem, rybami, owocami morza, warzywami, przyprawami etc. Dla klientów bardzo ważne będzie również to, że „skromna” oprawa lokalu znajduje swoje odzwierciedlenie w postaci odczuwalnie niższej ceny, niż za podobną pod względem gramatury i składu porcję sushi należałoby zapłacić w tradycyjnej, bogato udekorowanej restauracji japońskiej.

Reklama

Idealny pomysł na ciekawe urozmaicenie monotonnego jadłospisu? Tradycyjne, japońskie sushi w nowoczesnej formie komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama