II Diecezjalne Spotkanie Młodzieży w Łowiczu (ZDJĘCIA, VIDEO)

Portal lowicz24.eu 15/09/2018 13:07
Martyna Czekalska

Na muszli koncertowej w łowickim parku Błonie trwa II Diecezjalne Spotkanie Młodzieży pod hasłem „Ku wolności.”. Zwieńczeniem wydarzenia będzie msza święta pod przewodnictwem biskupa łowickiego Andrzeja Franciszka Dziuby.

Spotkanie rozpoczęło się dziś (15 września) o godzinie 10. W czas radości i wspólnego uwielbienia Boga wprowadziła zebranych grupa Emanuel działająca w parafii Chrystusa Dobrego Pasterza w Łowiczu.

Na scenie wystąpił już zespół Spes Nostra, w skład którego wchodzą kapłani posługujący w diecezji łowickiej: Michał Szkupiński, Paweł Olszewski i Marcin Moks, oraz formacja Wyrwani z Niewoli, którą tworzą Jacek „Heres” Zajkowski i Piotr Zalewski. To pełen energii duet, który ewangelizuje wykonując muzykę hiphopową. Podczas ich ewangelizacyjnego koncertu nikt nie stał z założonymi rękami.

Po przerwie obiadowej o godzinie 13:30 na scenie pojawi się ks. Jakub Bartczak. Ksiądz, raper i autor tekstów wygłosi konferencję pt. „Wolność w relacjach”.

Zwieńczeniem spotkania będzie msza święta o godzinie 15. Eucharystii będzie przewodniczył biskup ordynariusz Andrzej Franciszek Dziuba.

Zachęcamy do oglądania galerii zdjęć.

II Diecezjalne Spotkanie Młodzieży w Łowiczu (ZDJĘCIA, VIDEO) komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama