II edycja kampanii reklamowej łowickich firm włókienniczych

Gospodarka, edycja kampanii reklamowej łowickich włókienniczych - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
Portal lowicz24.eu 16/08/2019 15:45
Mirka Czubak

Produkty łowickich firm z branży włókniarskiej promowane są w przestrzeniach reklamowych Dworca Centralnego, Metra i Lotniska „Chopina” w Warszawie. To efekt realizacji przez Urząd Miejski w Łowiczu, kolejnego etapu projektu „Po nitce z Łowicza. Wsparcie eksportu dla branży włókienniczej”

Głównym celem projektu prowadzonego przez Wydział Strategii, Rozwoju i Obsługi Przedsiębiorców jest promocja gospodarcza branży włókienniczej z regionu łódzkiego z uwzględnieniem roli Łowicza poprzez tworzenie warunków dla internacjonalizacji działalności gospodarczej przedsiębiorstw oraz budowanie powiązań gospodarczych.

Na grafikach promowane są łowickie firm włókiennicze m.in. PPHU Krajewski, Syntekx Sp. z o.o, PPHU Steven, Per Te Sp. z o.o. czy AR Fashion Anna Radzicka

Grafiki zostały umieszczone w strategicznych lokalizacjach Warszawy. Na Dworcu Centralnym będzie to osiem citylightów. Wyklejona zostanie także ściana w Galerii Wschodniej. Kolejne dziewięć nośników znajdzie się w strefie przelotów na Lotnisku Chopina. Natomiast dwa billboardy promujące łowicką branżę włókniarską staną w stacji centrum Metra Warszawskiego.

Kampania reklamowa potrwa do dnia 31 sierpnia br. W październiku identyczne grafiki zostaną zainstalowane na łowickich citylightach.

W ramach projektu w dniach 12-14 września pięciu uczestników projektu weźmie udział w międzynarodowych Targach Mody MOMAD Madrid is Fashion w Madrycie.

O projekcie „Po nitce z Łowicza. Wsparcie eksportu dla branży włókienniczej” pisaliśmy na początku zeszłego roku TU.

II edycja kampanii reklamowej łowickich firm włókienniczych komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama