II LO - warsztaty profilaktyczne dotyczące uzależnień od alkoholu

Edukacja, warsztaty profilaktyczne dotyczące uzależnień alkoholu - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
Portal lowicz24.eu 14/11/2019 14:09

We wtorek, 12 listopada w II Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Łowiczu odbyły się warsztaty nt: „Konsekwencje i wpływ alkoholu na rozwój psychofizyczny młodego człowieka – sprawdź czy twoje picie jest bezpieczne”.

Na zaproszenie szkolnego pedagoga, w łowickim Medyku, gościła Pani Małgorzata Rożniata, edukator, psycholog, psychoterapeuta uzależnień. Przeprowadziła ona w klasach pierwszych B i M dwugodzinne warsztaty, które dotyczyły uzależnień od alkoholu, środków psychoaktywnych, dopalaczy i ich wpływu na rozwój młodego człowieka.

Uczniowie  dowiedzieli się,  jak łatwo uzależnić się i jakie mogą być konsekwencje sięgania po używki oraz jak się bronić przed uzależnieniem, zwłaszcza alkoholem.

Na koniec uczniowie mogli zadawać pytania, rozwiewać wątpliwości dotyczące tematu. Spotkanie to jedno z wielu działań profilaktycznych, organizowanych co rocznie w szkole, finansowane ze środków Urzędu Miasta.

Pani psycholog współpracuje ze szkołą od lat i zawsze jej spotkania są interesujące i wysoko przez młodzież oceniane.

II LO - warsztaty profilaktyczne dotyczące uzależnień od alkoholu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama