II LO organizatorem kolejnej zabawy choinkowej dla podopiecznych MOS w Kiernozi

Edukacja, organizatorem kolejnej zabawy choinkowej podopiecznych Kiernozi - zdjęcie, fotografia

"Dziecko może nauczyć starszych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się – ze wszystkich sił - tego, czego pragnie" Paulo Coelho. Ta myśl przyświecała tegorocznej Zabawie Choinkowej zorganizowanej przez ll LO im. M. Kopernika w Łowiczu dla podopiecznych Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Kiernozi.

Inicjatorami imprezy byli uczniowie Szkolnego Koła PCK oraz Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z opiekunami.

Do "Medyka" przyjechało 39 chłopców wraz z panią Kierownik i wychowawcami. Chłopcy mieli okazję spożytkować swoją energię na zabawach oraz konkurencjach sportowych, czy też przy wspólnym tańcu. Wszyscy sprawdzili się w wielu konkurencjach, m. in. odbyły się wyścigi na trzy nogi, strzały do bramki, sprytne strącanie, rzut do celu oraz przygotowany został tor przeszkód. Wśród atrakcji znalazło się również malowanie twarzy. Najwięcej uśmiechu dały jednak zabawy militarne poprowadzone przez jednego z doświadczonych uczniów II LO odbywające się pod nadzorem nauczycieli.  Na zakończenie choinki przybył z wizytą Święty Mikołaj, który obdarował uczestników prezentami. Było to możliwe dzięki kweście ulicznej zorganizowanej przez PCK w dniach 17-19 grudnia 2018 r. Zabawie towarzyszyły niesamowita atmosfera integracji i uśmiechy nieznikające z twarzy.

II LO już szósty rok z rzędu organizuje zabawy choinkowe, początkowo dla dzieci z rodzin ubogich, a od trzech lat dla chłopców z MOS w Kiernozi.

II LO organizatorem kolejnej zabawy choinkowej dla podopiecznych MOS w Kiernozi komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama