II Osiedlowe Mistrzostwa Łowicza w Przeciąganiu Liny już w niedzielę

Stowarzyszenia, Osiedlowe Mistrzostwa Łowicza Przeciąganiu niedzielę - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 07/08/2019 11:39

Stowarzyszenie Łączy nas Łowicz już po raz drugi organizuje Osiedlowe Mistrzostwa Łowicza w Przeciąganiu Liny. Zostaną one rozegrane już w najbliższą niedzielę, 11 sierpnia, o godz. 12 na plaży miejskiej nad Bzurą. Zawody adresowane są do osób, które ukończyły 16 lat.

Pomiędzy sobą mierzyć się będą 5-osobowe zespoły z łowickich osiedli. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku bezkonkurencyjne okazały się Bratkowice. II miejsce zajęła drużyna z Górek, III miejsce zaś drużyna z Kostki.

10 osiedli, 10 ekip, jedna lina, jeden cel - przeciągnąć przeciwnika poza pole! Komu się to uda? Sprawdźcie!

Oprócz rywalizacji osiedlowych, organizatorzy przewidują inne atrakcje. Jedną z nich będzie gra w bule. Nie zabraknie również oprawy muzycznej, nagród i dobrej zabawy.

Zapisy zawodników przyjmowane są u kapitanów drużyn. Ich lista zostanie opublikowana w dyskusji na wydarzeniu utworzonym na Facebook’u.

Udział w turnieju jest bezpłatny, a cała impreza odbędzie się pod patronatem Polskiego Związku Przeciągania Liny.

II Osiedlowe Mistrzostwa Łowicza w Przeciąganiu Liny już w niedzielę komentarze opinie

  • Ściemajkido - niezalogowany 2019-08-09 23:23:22

    Robota głupiego ta konkurencja.Tylko chlastnąć mieczem w tę napiętą linę aż obie strony polecą na bety do tyłu.Beneficja w Japonii chociaż czegoś uczą.Nasz naród nie dorósł do kultury zachodu jak i dalekiego wschodu.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama