16°C mgła

IV edycja Ł Festiwalu za nami

Za nami czwarta edycja Ł Festiwalu. W sobotę (11 sierpnia) na dwóch scenach zaprezentowali się artyści muzyki alternatywnej.

Łowicki festiwal stawia na promocję  artystów, których muzyka nie ma szans przebicia się do szerszej publiczności. Tegoroczna edycja wydarzenia była najbogatszą pod względem zaproszonych gości. Na liście było aż dziesięciu wyjątkowych wykonawców.

Festiwalowe granie rozpoczęło się o godzinie 19 i trwało do białego rana. Na scenie głównej dziedzińca Łowickiego Ośrodka Kultury wystąpili: Sorja Morja , Adam Repuch, Syny i znany łowickiej publiczności duet Janka. Natomiast na klubowej scenie swoją twórczość zaprezentowali: Mazut, Tamten, Charlie, Seltron 400 oraz Sincz. W tym roku o oprawę wizualną  zadbała łódzka artystka Sara Mora. 

Bilety na sobotnie wydarzenie dostępne były w sprzedaży stacjonarnej (kasa Kina Fenix) lub internetowej. Do piątku (10 sierpnia)  można zakupić je było w cenie 40 zł.  W dniu koncertu koszt biletu wzrósł do 50 zł. Mimo tego i tak znaleźli się chętni, którzy postanowili zajrzeć na dziedziniec ŁOK i posłuchać alternatywnego grania. Zainteresowani mogli nabyć wyjątkowe bilety kolekcjonerskie. 

Portal łowicz24.eu był patronem medialnym wydarzenia.

IV edycja Ł Festiwalu za nami komentarze opinie

  • Jadzia - niezalogowany 2018-08-12 10:21:58

    Powiedzta mi, co to za festyn... festiwal bez disko polo?! Nie chcemy innej muzyki w naszym Łowiczu! Ma byc melodyjna, szczera i prosta, jako my Łowiczoki-pasioki - szczere i proste. Łooojjjj daaaanadanadaaana, Diskopolo juz od raaanaaaa, Po kościele dzis do somsiadeczki Napijemy się wodeczki....

  • gość 2018-08-12 14:49:51

    "Nic się nie dzieje w tym Łowiczu. Gdzie disco polo?" Szacunek dla organizatorów, rośnijcie w siłe bo Ł Festival robi mega robotę!

  • Gość - niezalogowany 2018-08-12 20:49:21

    Do knajpy w Bednarach może się to nadaje. Dramat!

Dodajesz jako: Zaloguj się