6°C bezchmurnie

IV Moto Przegląd za nami

Członkowie i przyjaciele Łowickiego Klubu Motocyklowego No.16 spotkali się wczoraj, 10 marca na IV Moto Przeglądzie Filmowym.

Po zeszłorocznej edycji, niezbyt udanej pod względem liczebnym, organizatorzy postanowili kolejny Moto Przegląd Filmowy zorganizować jednego dnia. Odbył się on wczoraj, 10 marca i śmiało można powiedzieć, że była to bardzo dobra decyzja.

Od chwili rozpoczęcia do samego końca sala kina Fenix była pełna. Boczne przejścia zaś szybko zapełniły się dodatkowymi krzesłami, na których usiedli nie tylko pasjonaci dwóch kółek, ale przede wszystkim sympatycy i ciekawi motocyklowych wypraw mieszkańcy Łowicza.

Moto Przegląd Filmowy, jak sama nazwa wskazuje to filmy. Podczas czwartej edycji zgromadzeni mogli obejrzeć relację z motocyklowych wypraw po Polsce, Europie czy chociażby Kubie. Na wyspę położoną na Morzy Karaibskim w ubiegłym roku wybrało się sześciu łowickich motocyklistów z No.16 – Dariusz Tadeusiak, Edward Chondzyński, Mariusz Cieślak, Krzysztof Bury, Wojciech Więcławski oraz Czesław Bastek.

Po krótkim materiale dokumentującym wyprawę na pytania zgromadzonych odpowiadali jej uczestnicy. Edward Chondzyński przyznał, że podróż była bardzo bezpieczna, oni zaś dzięki podróżowaniu motocyklem mogli zobaczyć prawdziwe życie mieszkańców – to jak funkcjonują, czym się zajmują, a także posmakować specjałów tamtejszej kuchni.

Wrażeniami z każdej podróży, która została zaprezentowana wczoraj na dużym ekranie dzieli się jej uczestnicy. Wśród zaprezentowanych materiałów znalazła się „Pasja na dwóch kółkach”, która dokumentowała prawdziwą pasję wrocławskich motocyklistów.

Zwieńczeniem motocyklowych wrażeń był koncert zespołu Mr. Hyde w Klubie HopKultura.

IV Moto Przegląd za nami komentarze opinie

  • Piotr - niezalogowany 2018-03-11 18:55:24

    Piotr też tam był!:))

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.