IX Ogólnopolski Przegląd Teatrów Pijarskich w Łowiczu (PROGRAM)

Spektakle, Ogólnopolski Przegląd Teatrów Pijarskich Łowiczu (PROGRAM) - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 14/11/2019 09:42
Martyna Czekalska

Już jutro (15 listopada) rozpocznie się IX Ogólnopolski Przegląd Teatrów Pijarskich w Łowiczu. Przez całą sobotę w pijarskiej szkole będzie można oglądać spektakle przygotowane przez uczestników przeglądu.

Dziewiąta edycja przeglądu rozpocznie się w piątek o godz. 20:00, a pół godziny później uczestnicy corocznego spotkania wezmą udział w konferencji dziennikarza Krzysztofa Miklasa.

Spektakle w ramach przeglądu teatrów będzie można oglądać w pijarskiej szkole niemal przez całą sobotę. Pierwsze przedstawienie rozpocznie się o godz. 9:00, natomiast uczniowie łowickiej szkoły wystąpią w spektaklu „Gość oczekiwany” w reżyserii Anny Wiercioch o godz. 15:30. W programie również m.in. Eucharystia oraz zabawa taneczna.

Zakończenie przeglądu odbędzie się w niedzielę po mszy świętej o godz. 9:30.

Szczegółowy program przeglądu na plakacie.

IX Ogólnopolski Przegląd Teatrów Pijarskich w Łowiczu (PROGRAM) komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama