Jakub Wolski o wynikach wyborów II tury (FOTO, VIDEO)

Portal lowicz24.eu 04/11/2018 23:36
Katarzyna Gajda

- Spodziewaliśmy się wyniku, który nie będzie dla nas satysfakcjonujący, ale nie spodziewaliśmy się tak dużej różnicy głosów – powiedział nam Jakub Wolski, który przegrał w drugiej turze wyborów burmistrza Łowicza z Krzysztofem Kalińskim.

Do ostatniej chwili ważyły się losy, czy łowicki sztab Prawa i Sprawiedliwości spotka się w niedzielny wieczór. Jeszcze wczoraj jego przedstawiciele mówili, że raczej nie. Dziś pojawiła się informacja, że komitet wraz ze swoim kandydatem na burmistrza Jakubem Wolskim będzie czekał na wyniki w restauracji Polonia.

Niestety dla zwolenników kandydata PiS, druga tura wyborów zakończyła się jego przegraną. Jakuba Wolskiego w drugiej turze poparło 3515 mieszkańców (32,8 proc.), a jego kontrkandydata Krzysztofa Kalińskiego – 7199 (67,8 proc.). To wyniki nieoficjalne.

Jakub Wolski w rozmowie z nami przyznał, że spodziewał się wyniku, który nie będzie dla niego satysfakcjonujący, jednak nie spodziewał się tak dużej różnicy głosów. Osobom zaangażowanym w jego kampanię wyborczą podziękował za walkę i poparcie.

- Chciałem państwu powiedzieć, że zmiany, które chcieliśmy wprowadzić drastycznie, będziemy teraz wprowadzać powoli, ale mam nadzieję, że skutecznie – przyznał Wolski, dodając, że praca w Radzie Miejskiej będzie dla radnych z Prawa i Sprawiedliwości nowością, bowiem będą opozycją do obecnej władzy.

Jakub Wolski pogratulował swojemu kontrkandydatowi wygranej.

 

 

Jakub Wolski o wynikach wyborów II tury (FOTO, VIDEO) komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama