Jednostki OSP z powiatu łowickiego podpisały umowy na zakup sprzętu (ZDJĘCIA, VIDEO)

Straż Pożarna, Jednostki powiatu łowickiego podpisały umowy zakup sprzętu (ZDJĘCIA VIDEO) - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 01/10/2019 11:09
Martyna Czekalska

W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łowiczu odbyło się dziś (1 października) podpisanie umów na doposażenie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z powiatu łowickiego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Doposażenie OSP w sprzęt służący ograniczeniu lub likwidacji zagrożeń dla środowiska to priorytetowy program WFOŚiGW  w Łodzi.

Dotacje zostały przyznane na zakup specjalistycznego sprzętu wykorzystywanego w akcjach ratowniczych oraz podczas usuwania skutków zagrożeń. Kwota wsparcia z funduszu wyniosła do 80 proc. kosztów kwalifikowanych zadania, a dotacje wahały się od 5 do 35 tys. zł.

W całym województwie łódzkim podpisanych zostanie 154 umów na łączną kwotę 3,8 mln zł.

W powiecie łowickim z programu skorzystało 19 jednostek OSP, które pozyskały dotacje w wysokości około 520 tys. złotych. Dofinansowanie otrzymały OSP w Retkach, Wejscach, Wiciu, Bąkowie Dolnym, Bąkowie Górnym, Bednarach Wsi, Błędowie, Chąśnie Drugim, Czatolinie, Dzierzgowie, Gzince, Karsznicach Dużych, Kiernozi, Pilaszkowie, Rogóźnie, Stroniewicach, Zdunach, Złakowie Borowym.

Dzisiaj prezesi i skarbnicy jednostek podpisali umowy w tej sprawie z Wojciechem Miedzianowskim, prezesem WFOŚiGW w Łodzi.

Jednostki OSP z powiatu łowickiego podpisały umowy na zakup sprzętu (ZDJĘCIA, VIDEO) komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-01 13:04:47

    Co to za Baran na drugim i piątym zdieciu w czapce siedzi.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama