Joyryde w reklamie dżemów Łowicz

Wasze sprawy, Joyryde reklamie dżemów Łowicz - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 14/10/2019 07:07

Wystartowała kampania reklamowa łowickich dżemów o nazwie“Łowicz 100% z Owoców” (produkowanych przez Maspex Wadowice). Za realizację reklamy odpowiada firma Brasil, która to postanowiła połączyć dynamiczne ujęcia owoców z kawałkiem “Hot Drum” Joyryde’a.

Widząc reklamę dżemów, ostatnie czego byśmy się spodziewali, to podkład elektronicznej muzyki tanecznej. A jednak! W polskiej reklamie dżemów Łowicz możemy usłyszeć znajomo brzmiący utwór “Hot Drum” autorstwa Joyryde’a.

Czy reklama przypadnie odbiorcom do gustu? Okaże się. Projekt, nie dość że popularyzuje EDM to nadaje również charakteru naszym rodzimym dżemom.

Akcja jest oparta na spocie w dynamicznym tempie i z muzyką taneczną. Reklama podkreśla prostotę składu dżemów Łowicz 100% z Owoców: w 100 g produktu jest 100 g owoców.

Spot jest złożony z apetycznych ujęć promowanych dżemów i zawartych w nich owoców.

Poprzednia duża kampania dżemów Łowicz była realizowana wiosną br. pod hasłem "Dżemy się!".

Nowa akcja obejmuje przede wszystkim telewizję oraz internet.

Joyryde w reklamie dżemów Łowicz komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama