4°C bezchmurnie

Jutro targi akademickie, za tydzień dla gimnazjalistów

Kiedy: 2018-03-13 , godzina: 10:00 | Gdzie: I LO

Edukacja, Jutro targi akademickie tydzień gimnazjalistów - zdjęcie, fotografia

11 uczelni wyższych potwierdziło swój udział w pierwszych targach akademickich. Odbędą się one jutro, 13 marca w murach I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Chełmońskiego w Łowiczu.

Społeczna Akademia Nauk jest organizatorem targów akademickich dla młodzieży ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu łowickiego. Targi odbędą się jutro, 13 marca w I Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Bonifraterskiej w godzinach 10-12.

W ich trakcie młodzież, która stoi przed dylematem wyboru kierunku dalszego kształcenia będzie mogła poznać ofertę 11 uczelni, porozmawiać z przedstawicielami placówek czy poznać zasady rekrutacji.

Swój udział w targach potwierdzili: Społeczna Akademia Nauk, Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, Studium Pracowników Społecznych i Medycznych w Łodzi, Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi, Politechnika Łódzka, Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, Uczelnia Techniczno-Handlowa w Warszawie oraz Policealne Szkoły Medyczno-Kosmetyczne w Łodzi.

Tydzień po tym wydarzeniu w restauracji „Szkiełka” w Łowiczu odbędą się targi dla gimnazjalistów. Wzorem lat ubiegłych wezmą w nich udział wszystkie szkoły ponadgimnazjalne podległe Starostwu Powiatowemu w Łowiczu oraz Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju i Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie. W sali konferencyjnej swoje stanowiska będą mieć także m.in. Powiatowy Urząd Pracy.

Wtorkowe (20 marca) targi dla gimnazjalistów trwać będą w godzinach 10-12.30.

Patronat nad wydarzeniami objęło Starostwo Powiatowe w Łowiczu.

Jutro targi akademickie, za tydzień dla gimnazjalistów komentarze opinie

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.