Już jutro Wakacje z Tratwą na Fali

Pływanie, jutro Wakacje Tratwą - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 16/07/2019 20:10
Mirka Czubak
LIP 17
Plaża Miejska w Łowiczu godz: 14:00

PTTK Oddział w Łowiczu oraz KTK „Tratwa” zapraszają na pierwsze spotkanie w ramach akcji „Wakacje z Tratwą na Fali”, które będzie doskonałą okazją do nauki wiosłowania oraz aktywnego wypoczynku zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Z oferty darmowych kajaków oraz nauki sprawnego wiosłowania będzie można skorzystać już jutro (17 lipca) w godzinach 14 – 18 na plaży miejskiej w Łowiczu. 

Akcja ma  na celu popularyzację turystyki kajakowej szczególnie wśród dzieci i młodzieży. Pod czujnym okiem instruktorów, każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił wiosłując w kajaku. Organizatorzy opowiedzą również o tym, jak zachować bezpieczeństwo nad wodą.

Kolejne spotkanie zaplanowano 12 sierpnia w tym samym miejscu i w tych samych godzinach. Projekt jest dofinansowany ze środków budżetu Gminy Miasta Łowicz w ramach zadania publicznego.

Już jutro Wakacje z Tratwą na Fali komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama